BOWA MEDICAL – Ваш спеціаліст з безпечної морцелляції в лапароскопії

BOWA MEDICAL – Ваш спеціаліст з безпечної морцелляції в лапароскопії

Як одна з перших сертифікованих MDR компаній, BOWA MEDICAL пропонує комплексне рішення для безпечної лапароскопічної гістеректомії та міомектомії як частину свого портфеля. З нами ви отримуєте не тільки спеціальні продукти: кваліфіковані консультанти та партнери з дистрибуції BOWA MEDICAL по всьому світу можуть запропонувати вам різноманітні продукти для морцелляції, а також високоякісне обслуговування, орієнтоване на клієнта.

Підвищена безпека завдяки морцеллю в мішку за допомогою MetraBag

FDA рекомендує проводити морцелляцію для гінекологічних процедур лише в закритій системі (система утримання тканин) через потенційний ризик інтраопераційного розсіювання тканин у черевній порожнині. Інноваційна система MetraBag оптимізує безпеку під час лапароскопічної гістеректомії та міомектомії. Мішок для морцелляції збирає рідини та дрібні залишки тканин у закриту систему, таким чином хірург уникає великого розрізу  тканин. MetraBag є не тільки безпечним рішенням, але й економічним рішенням – не великі витрати на використання.

Морцеллятор ERGO 300 для лапароскопічних процедур

Нещодавно розроблений морцелятор ERGO 300 забезпечує точну морцелляцію та зачеплення тканини під час лапароскопічних процедур. Разом з MetraBag, морцеллятор ERGO 300 ідеально підходить для контрольованої морцелляції в сумці. З різними наборами застосування та робочими діаметрами 12 мм і 15 мм (захисна і ріжуча труба), система може бути індивідуально адаптована до будь-яких вимог. Мішок для морцелляції MetraBag, система морцелляції ERGO 300 і система MetraLoop від BOWA MEDICAL пропонують ідеальне повне рішення для морцелляції доброякісної тканини в закритій системі.

Для отримання додаткової інформації про безпечну морцелляцію з комплексними рішеннями від BOWA MEDICAL, будь ласка, відвідайте Морцеляція

 

Зв’яжіться з нами по телефону +380 (44) 33 99 100 або за електронною поштою office.ukraine@bowa-medical.com