Інноваційна ВЧ хірургія

Вироблено в Німеччині компанією BOWA MEDICAL

BOWA MEDICAL є провідним постачальником повного спектру інноваційних хірургічних систем на основі ВЧ енергії, вироблених в Німеччині, з високим рівнем інтеграції, широкомасштабним поєднанням технологій і інженерії. У тісній співпраці з провідними університетами, лікарнями та інститутами по всьому світу ми розробляємо нові рішення для ультразвукової та ВЧ хірургії.

Наші генератори та інструменти вражають ергономічністю та зручністю використання, а також максимальною ефективністю та довговічністю.

Наша мотивація

Медичний прогрес – це те, що рухає нами

Наша місія

Ми розглядаємо медичний прогрес як всеосяжну концепцію, засновану на трьох важливих факторах: інноваційність, ергономіка та ефективність. Таким чином, BOWA MEDICAL створює умови для відмінної роботи хірургів на здоров’я пацієнтів.

 

На ринку, орієнтованому на інновації, всі наші ініціативи щодо продуктів повинні відповідати цим трьом критеріям, щоб BOWA MEDICAL реалізувала їх з фінансовими та людськими ресурсами, а також з нашою пристрастю до медичних технологій.

Наше бачення

Постійне вдосконалення можливостей в інтересах усіх зацікавлених сторін є головним пріоритетом для нас, як активних прихильників глобального соціального прогресу.

 

Ми будемо продовжувати розвивати цей напрямок в майбутньому, використовуючи інноваційні, ергономічні та ефективні рішення.

Дорожня карта інновацій BOWA MEDICAL

1992
Перший медичний продукт
2003
Перший ВЧ генератор ARC
2011
ВЧ генератор ARC 400
2014
ВЧ генератор ARC 350
2016
Ультразвуковий генератор LOTUS
2020
Новий ВЧ генератор ARC

Наша подорож

Історія успіху з майбутнім

1977
Компанія заснована
Пан Боснер та проф. Вальтер
1990
Відкриття

Наш завод в Познані (Польща)

2022
Новобудови

Виробничі та адміністративні будівлі в Гомарінгені (Німеччина)

2016
Розвиток технологій

Придбання підрозділу ультразвукових технологій 

2017
Ріст

Створення додаткових дочірніх компаній

2019
Прогресивність

Новий логістичний центр і розширення виробничої зони в  Гомарінгені