СПОСОБИ ТРАНССЕКЦІЇ ПАРЕНХІМИ

В ЛАПАРОСКОПІЧНІЙ РЕЗЕКЦІЙНІЙ ХІРУРГІЇ ПЕЧІНКИ

Запрошуємо Вас на тренінг з відпрацювання практичних навичок “Способи транссекції паренхіми в лапароскопічній резекційній хірургії печінки”, який розрахований як на досвідчених фахівців, так і на молодих спеціалістів.

 

Основна увага в програмі курсу приділена сучасним способам виконання високотехнологічних мініінвазивних втручаннь на печінці. Під час нашого  навчання ми не тільки обговоримо основні можливості та перспективи розвитку цього цікавого напрямку хірургії, а й поглибимося у вивчення хірургічних технік транссекції паренхіми.

Ви отримаєте унікальний інсайт щодо складних резекційних втручань, етапів підготовки до них та цінних порад з впровадження отриманих знань у ваш власний досвід.

По завершенню курсу та проходженню контрольного тесту учасник отримає сертифікат CSI, який включає бали, згідно Наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446. Приєднуйтесь до нашого курсу та поглиблюйте свої знання та практичні навички у галузі гепатобіліарної хірургії!

 

Взявши участь у курсі ви отримаєте:

 

Уявлення про сучасний рівень розвитку лапароскопічної резекційної хірургії печінки, необхідну підготовку до таких втручань та принципи післяопераційного ведення хворих.

 

Можливість покроково розібрати з куратором техніку лапароскопічної транссекції паренхіми печінки та виконати тренування на органокомплексі.

 

Можливість відвідати операційну в рамках “Живої хірургії” або подивитись втручання у повному записі з комментарями оперуючого хірурга.

 

Куратор курсу: Федоров Денис Олександрович – кандидат медичних наук,  хірург-трансплантолог першої категорії, старший науковий співробітник відділу хірургії та трансплантації печінки Національного наукового центру хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова.Попередній рівень підготовки курсантів: Advanced (просунутий)

 

Аудиторія: Гепатобіліарні хірурги із досвідом виконання оперативних втручань на печінці, лікарі відділень гепатобіліарної хірургії.

 

Тривалість курсу: 2 дні (теоретична частина, тренування на органокомплексах, розбір операційних відео, відвідування операційної “жива хірургія”)

 

Мета курсу: вивчення теоретичних та практичних аспектів транссекції паренхіми при лапароскопічних резекціях печінки